13 marca 2011

PRZEPIS NA BABSKI WIECZÓR ciąg dalszy


Czy wieczór babski lub piżama party, matki z córką, wywołuje zdziwienie? Czy poszukując w necie pomysłów na ów imprezę znajdziemy porady, instrukcje, pomysły? Czy warto robić wspólne wieczory dla siebie - mamy i jej - córki?

Na pewno warto podzielić się tym wszystkim z Wami. 
Na ten dzień czekałam dosyć długo. Chciałam pogadać z mamą na tematy o które lepiej pytać przy babskich wieczorach :), pooglądać babskie filmy i wspólnie zadbać o nasze odprężenie :) 
Najlepiej urządzać piżama party jak tata wychodzi na męskie wieczory. Gdyby nie one... Raz w miesiącu można pozbyć się mężczyzny z domu. 
W tym czasie możemy zadbać całkowicie o nas :) 

Warto ten dzień otoczyć szczególną aurą wspólnego wydarzenia. Szykowanie jedzenia, wybieranie filmów, spisywanie pytań na które później trzeba będzie udzielić szczerej odpowiedzi...


Oprócz wybrania i wspólnego przygotowania jedzenia, ważny jest dla nas wybór filmów. Na co dzień oglądamy wspólnie, w trójkę. Ten wieczór jest tylko nasz. Chcemy się śmiać i wzruszyć. Tym razem, ponieważ lista filmów do obejrzenia jest długa, wypożyczyłyśmy „Coco Chanel”, „Listy do Julii” i „Jedz, Módl się, Kochaj”. Babskie kino... :)

Pozostało kupienie olejków, maseczki, przygotowanie kąpieli i wszystkich innych dodatkowych rzeczy które potrzebuje kobieta aby o siebie zadbać :) 

Najpierw przygotowałyśmy jedzenie, zimne przekąski. Potem miejsce do siedzenia z mnóstwem poduszek i poduszeczek, nasz kącik SPA :) 
MENU: 

na początek odprężająca kąpiel lub prysznic 
po niej, olejki do ciała 
żeby nie było nam zimno, ubieramy piżamy :) 
przekąszamy małe tortille 
oglądamy pierwszy film 
przyszedł czas na pytania i szczere odpowiedzi :) 
i czas na maseczki 
teraz przekąski z chipsami kukurydzianymi 
zaczynamy drugi film 
w końcu zaśnięcie


7 komentarzy:

 1. BOSKO!!!! FANTASTYCZNIE!!!
  Podoba mi się menu, ale sam wieczór jeszcze bardziej i te zdjęcia. Tak mi się znajomo i miło zrobiło. U mnie czasami jeszcze w takim wieczorze/dniu uczestniczy babcia :)
  Uwielbiam takie wieczory, a ten jest mrauuu...

  Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 2. muszę pogadać z mamą i z siostrą czy by nie chciały coś takiego zorganizować? fajny pomysł, menu i filmy (coco i jedz, módl się... oglądałam i są rzeczywiście dobre na taki wieczór)!

  OdpowiedzUsuń
 3. Oj zazdroszczę Ci takiego wieczoru! Chciałabym mieć taki luz w kontaktach z mamą. Może pora spróbować ;)
  http://wlodarczyki.net/mopswkuchni/

  OdpowiedzUsuń
 4. Oj zazdroszcze wam dziewczyny, u mnie same meskie towarzystwo w domu, z kim tu robic babskie wieczory ...?

  OdpowiedzUsuń
 5. Sama chętnie spędziłąbym wieczór z Mamą, ale ona albo jest bardzo zmęczona albo pracuje na noce (jest pielęgniarką). Zazdroszczę, żę macie ze sobą taki dobry kontakt!

  OdpowiedzUsuń
 6. Klimatycznie! Miły i pyszny wieczór :)

  OdpowiedzUsuń
 7. ale świetny pomysł. i relacja - rewelacja ;)


  oby więcej takich wieczorów!

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...