11 lipca 2012

KONKURS - SŁONECZNY ZESTAW


Firma Termisil, zaproponowała nam przetestowanie, niedawno wypuszczonego na rynek, szklanego kompletu naczyń "Słoneczny zestaw". Zestaw składa się z czterech szklanek (każda o pojemności 0,25 litra) oraz dzbanka (o pojemności 1,25 litra). Mogliście podziwiać go już wcześniej na naszych zdjęciach przy orzeźwiającym napoju z liczi.Komplet jest praktyczny, lekki, wykonany ze szkła żaroodpornego. Nadaje się na wypady piknikowe, imprezy w ogrodzie lub obiadowe spotkania. Dzięki temu, że wszystko jest wykonane ze szkła, każdy napój prezentuje się w całej okazałości. Dzbanek wyposażony jest w rączkę i pokrywkę w kolorze zieleni. Dodatkowo pokrywka, która dzięki znajdującemu się na niej sitku, zatrzymuje niepożądane liście lub dodatki napoju.

Nie zdążyłyśmy wypróbować w nim ciepłych napojów. To pozostawiamy już Wam :-) Jedyne na co zwróciłyśmy uwagę to pożądnie wykonany dzbanek, który nie dokońca tworzy całość ze szklankami. Jednak nie będziemy się czepiać, nie każdemu to przeszkadza i nie każdy zwraca na to uwagę :-)

Komplet dzięki specjalnym właściwościom szkła boro-krzemowego z którego został wytworzony, nie absorbuje zapachów, nie wchodzi w reakcje z żywnością i nie zawiera alergenów. Oznacza to, że może być bez obaw używany przez dzieci i alergików. Komplet posiada certyfikat jakości zdrowotnej PZH (według informacji zamieszczonych na opakowaniu).

Dodatkowym atutem jest fakt, że produkty nie rysują się i nie matowieją w zmywarce. Natomiast myte ręcznie sprawdzają się równie dobrze. A po wysuszeniu nie zostają na nich żadne zacieki.

Jesteście chętni aby otrzymać taki zestaw? Mamy dla Was jeden, który otrzyma osoba....


KONKURS
Regulamin konkursu:
1. Konkurs trwa od 11 lipca 2012 do 18 lipca 2012 do godziny 24:00

2. Konkurs polega na sfotografowaniu przyrządzonego przez was orzeźwiającego napoju i wysłaniu zdjęcia na nasz e-mail: codzisjemymamo@gmail.com

3. Nagroda: słoneczny zestaw: 4 szklanki i 1 dzbanek do zimnych i gorących napojów z firmy Termisil.

4. Wyniki zostaną podane do 20 lipca 2012.

5. Wygra osoba, której zdjęcie najbardziej nas zachęci do wypróbowania napoju. 


6. Wszystkie zdjęcia zostaną wystawione w poście do 20 lipca 2012. Nagrodzona osoba, będzie proszona o podanie dokładnego przepisu (do wstawienia na naszym blogu) oraz adresu pod który będzie wysłana przesyłka.
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...