22 sierpnia 2011

KONKURS NA NAJCIEKAWSZY „ZESTAW PIKNIKOWY BEZ KONSERWANTÓW”


Kochani, wraz z firmą Tetra Pak zapraszamy Was do podzielenia się pomysłami na piknikowy zestaw produktów bez konserwantów. Kosz piknikowy, którego zawartość ogranicza się do produktów bez konserwantów i jednocześnie jest to kosz, który chętnie zabralibyśmy na wycieczkę za miasto.
Wakacje jeszcze trwają, przed nami piękne słoneczne dni, wymarzona pogoda na piknik :-)

Na zwycięzcę – pomysłodawcę najbardziej oryginalnego zestawu – czeka nagroda w postaci stylowego kosza piknikowego wypełnionego sokami bez konserwantów: Zasady konkursu są bardzo proste: 

- konkurs potrwa 2 tygodnie od 22 sierpnia do 4 września, a więc macie sporo czasu :-) i prosimy nie czekajcie na ostatnią chwilę :-)

- propozycje Waszych zestawów piknikowych bez konserwantów, zdjęcie wraz z opisem, wysyłajcie na adres codzisjemymamo@gmail.com 

- zwycięzcę wybiera przedstawiciel firmy Tetra Pak

7 września na stronie bloga zamieścimy informację kto został zwycięzcąCelem akcji „Karton zamiast konserwantów” jest informowanie o zasadach zdrowego odżywiania, sposobach unikania konserwantów i promowanie produktów bez konserwantów. Firma Tetra Pak postanowiła wykorzystać okres letni, aby zachęcić do przemyślanych wyborów konsumenckich i zdrowszego odżywiania Szczegółowe informacje na stronie internetowej:
http://zamiastkonserwantow.tetrapak.pl/ Mamy nadzieję na duży odzew z Waszej strony! Czekamy na maile wraz z opisem i zdjęciem!
Konkurs jest dla wszystkich, zarówno stałych czytelników bloga Co dziś jemy Mamo?, jak i tych, zaglądających tu od czasu do czasu. Może dzięki temu konkursowi, niektórzy z Was odwiedzą naszego bloga po raz pierwszy i odważą się na napisanie komentarza :-)

Pozdrawiamy wszystkich i zapraszamy do wspólnej zabawy :)


5 komentarzy:

 1. Hmm... Na pewno wezmę udział w konkursie! Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 2. Fajny pomysł ! Ale mam pytanie. Czy to mają być przygotowane przez nas produkty, czy chodzi o to żeby wybrać takie, które są dostępne w sklepach -gotowe rzeczy do zabrania ?

  OdpowiedzUsuń
 3. Oczywiście jest pełna dowolność w dobieraniu tych produktów (mogą być własne, mogą być sklepowe) – ważne żeby było zdrowo :-)

  OdpowiedzUsuń
 4. Zgłoszenie wysłałam - ten konkurs zachęcił mnie do owocowego obiadu na świeżym powietrzu :)

  Pozdrawiam,

  Joasia

  OdpowiedzUsuń
 5. Kochani!!
  Wasze zgłoszenia dochodzą.
  Już tuż, tuż koniec konkursu.
  Czekamy na ostatnie zgłoszenia :-)

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...